E-zdrowie naszą przyszłością- szanse i zagrożenia
Wspólnie z Posłanką na Sejm RP Beatą Małecką-Liberą byliśmy organizatorami dzisiejszej konferencji pt. „E-zdrowie naszą przyszłością- szanse i zagrożenia”.

Ochrona zdrowia jest tą dziedziną życia, w której od czasu pozyskania informacji zależy często zdrowie lub życie człowieka.

W dobie rozwoju nowych technologii i szerokopasmowego internetu, rozwijają się liczne rozwiązania dedykowane dla ochrony zdrowia.

Co zrobić i jak dostosować politykę państwa aby maksymalnie wykorzystać rozwiązania z zakresu e-zdrowia? Jakie obecnie stoją przed nami wyzwania i zagrożenia? Jak wykorzystać szansę nowych technologii? To pytania, które stały się przedmiotem konferencji i zostały przybliżone przez prelegentów, a także decydentów, lekarzy, naukowców oraz przedstawicieli przedsiębiorstwa zajmujące się problematyką e-zdrowia. W trakcie wydarzenia został przedstawiony również po raz pierwszy raport: „E-zdrowie – jak sprawić, by stało się źródłem przewagi politycznej i ekonomicznej”-przygotowany przez Politykę Insight.